SOLO-Prophylaxe

Průlom do nového zubního lékařství

Kniha o revolučním principu nové oblasti zubní medicíny

SOLO-Prophylaxe - kniha

Co je člověk člověkem, trpí zubními kazy a parodontopatií. Také na zubním kartáčku a zubní niti se do dnešního dne nic nezměnilo. Žádný div, že nejsou odstraněny bakterie z vydutých mezizubních prostorů. Konsequence – více než 85% všech zubních onemocnění začíná v mezizubních prostorech (cca. 70 % zubních kazů a všechna parodontopatie). Autoři odkrývají pomocí opodstatněných argumentů, že zastaralé čištění zubů je: neúčinné a zároveň škodlivé. Také pravidelné profesionální čištění nepřináší žádný úspěch, protože bakterie dosáhnou nejpozději po 24 hodinách původního množství.

Pomocí SOLO-Prophylaxe může být místo toho dosaženo celoživotního zdraví zubů a dásní. Metoda pracuje s každým zubem zvlášť, je logická, jednoduchá a účinná. Funguje, protože pacient je její součástí. Zdravé zuby pomocí SOLO-Prophylaxe; milník v historii zubní medicíny. Bude na základě nepopiratelné účinnosti brzy standardem.

V první části ‚Základy’ a ve druhé části ‚Praktický průběh’ je ukázán průběh a všechny pomůcky, je vysvětlena echnika a metody, ve třetí části jsou popsány konsekvece SOLO-Prophylaxe a také hospodářské možnosti, které jsou přelomem od opravné medicíny k medicíně preventivní.

SOLO-Prophylaxe je průlom do nové zubní medicíny.

Výtah z recenze knihy "SOLO-Prophylaxe – Průlom do nové zubní medicíny " od professora H. J. Staehle, Heidelberg:

  • Naléhavost knihy je velmi důležitá.
  • Působí dojmem vysoké angažovanosti autorů...
  • Kniha může být doporučena každému zubařskému týmu ke čtení..